Tingimused

OSTMINE/TELLIMINE

Valige toode/tooted, mida soovite osta/tellida. Ostukorvi saab tooted lisada vajutades nupule LISA KORVI. Ostukorvis saab toodete koguseid lisada või vähendada või siis üldse kustutada. Juhul , kui teil on sooduskupongi kood siis sisestage kupongi kood vastavasse lahtrisse. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule MINE MAKSMA. Tellimisvormis tuleb täita kõik tärniga* tähistatud lahtrid.

HINNAD JA TASUMINE

Kõik meie hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Peale soovitud kauba olemasolu kontrollimist saadetakse Teie e-mailile arve, mille saate mistahes panga kaudu tasuda. Tasuda saab ka sularahas, kui kauba toimetab ostjani Wineland Trading OÜ. Ostusoov jõustub peale arve tasumist.

TARNEAEG JA TRANSPORT

Kaubad toimetame Teile soovitud aadressile hiljemalt 2 tööpäeva jooksul peale ettemaksu arve laekumist. Tellitavate toodete tarneaja täpsustame peale teie tellimuse esitamist ja selle saabumist meile. Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse kokku eelnevalt telefoni või emaili teel. Kaup toimetatakse kohale tööpäevadel ajavahemikul kl 10.00-20.00. Tallinna piires on transport TASUTA. Mujale Eestis saadetakse kaup teile sobivasse pakiautomaati ja see on alates 30€ 'st täiesti TASUTA. Alla 30€ tellimuse puhul on transpordi maksumus 4€/saadetis.

KAUBA TAGASTAMINE

Tulenevalt võlaõigusseadusest on ostjal 14-päevane ostust taganemisõigus.

PRIVAATSUS

Meie lehelt ostmine ja tellimine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult ostu/tellimuse täitmiseks ja ostu/tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

MÜÜJA ÕIGUSED

Wineland Trading OÜ jätab endale õiguse muuta hindu.

NB! Alaealised alla 18 aastased kaupa tellida ei saa ning neile kaupa ei väljastata.

LISAINFO

e-mail: info@wineland.ee, tel: 51 69 093

Tingimused
0

Your Cart