Trinidad Conde de Hervías D.O.Ca Rioja 2018

28.92

Tootja:   Manso de Zúñiga Wines & Vineyards
Veinitüüp:   punane vein
Piirkond:   Rioja Alta, Rioja
Viinamari:   100% Tempranillo
Serveerimistemperatuur:   18c
Küpsemine :   12 kuud 2-3 aasta vanustes prantsuse ja ameerika tamme vaadis
Sobivad road:   jänes, küülik, küülikupaella
Värv:   Keskelt läbipaistmatu karmiin-rubiinpunane, äärtest heledam
Aroom:   See pulbitseb mustade sõstarde, kirsside, vanilli, kookoslaastude, magushapude ploomide, musta vaarika, värskete ürtide, lagritsa, sandlipuu, tähtaniisi, naha, suitsu ja alusmets järele.
Maitse:   Vein on keskmise täidlusega ja õnnistab su suud siidiste, mitmetekstuuriliste tumedate marja lainetega.
Alkoholisisaldus:    14%/vol

Viinapuude vanus:   35 – 140+ aastat

Enne tarbimist õhuta 1 tund dekantris!

Kirjeldus

Conde de Hervías on ainulaadne ja spetsialiseerunud veinimaja Rioja Alta põhjaosas, Torremontalbo külas. Veinimaja ajaloolistes viinamarjaistandustes toodetakse kõrgeima kvaliteediga single-vineyard veine. Íñigo Manso de Zúñiga Ugartechea ja tema abikaasa Yolanda Garcúa Viadero on pühendanud terve oma elu veini tegemisele paljudes erinevates Hispaania piirkondades. Conde de Hervías on praegu Rioja üks klassikaliselt unikaalsemaid ja elegantsemaid tõlgendusi asudes vaid mõne kilomeetri kaugusel Haros leiduvatest masstoodangust valmistatud Rioja veinidest.

Trinidad del Conde de Hervías on kolme erineva single-vineyard’i väljendus – kolm erinevat pinnasetüüpi, mis kõik on istutatud tempranillo algse klooniga. Romero lubjarikkal savilisel pinnasel istutati 1978. aastal, Llano Alto savil istutati 1958. aastal ja lõpuks liivane 1864. aastal istutatud Las Arenillase pre-phylloxera aegne viinamarjaistandus.

0

Your Cart